Jiskra Martínkovice - TJ Velichovky 1:1 (0:0)

rozhodčí: Bareš

Sestava:

Velichovky:

Hasník –, Kašpar /K/, Bém ( 62. Runkas), Bureš /K/, Špaček ( 59. Petr ) – Dyrc, Emlar, Karel, Vencl – Vít (  75. Mar. Novotný ), Németh

Na velmi těžkém terénu v dalekých Martínkovicích začali aktivně domácí. Vypracovali si několik šancí, které obrana Velichovek a Hasník eliminovali. Poté otěže hry převzali hosté. Nejprve se pěknou kombinací dostal do šance Kašpar, ale jeho slabou střelu pouze pokryl gólman. Do poločasu se Velichovky snažily hrát spíše na brejky a do pořádné kombinace se ani jeden z týmu nedostal. Dalekonosnou střelou se snažil překvapit Dyrc, ale ta nešla mezi 3 tyče. Po poločase se hosté dostali do několika loženek a hráli více kombinačně. Po jedné ze standartních situací ze strany hřiště zahrávanou Némethem se do malého vápna prodral Špaček a razantní hlavičkou  k levé tyči poslal Velichovky do vedení. Velichovky neztratily aktivitu a střelu Németha vyrazil gólman pouze na roh, po němž se nadějně vyhoupl do vzduchu Vít, ale hlavičkoval pouze nad. Ve velké šanci selhal Mar. Novotný, který sám na malém vápně levačkou rozvlnil pouze boční síť. Poslední fázi zápasu se domácí snažili o vyrovnání a promarnili několik příležitostí. Po odraženém balonu v malém vápně Velichovek se opřel do míče domácí hráč a vyrovnal na konečných 1:1.