Starší žáci – Okresní přebor               22.4. 2017

Porážka v Rasoškách

TJ Rasošky - TJ Velichovky 2:0 ( 1:0 )

Za nepříliš vydařeného počasí a v silném větru na nepříliš kvalitním hřišti to byl po celý zápas spíše boj. Zápas pro nás začal nešťastně, když zhruba v 5. minutě, dlouhý centr do našeho vápna nešťastně prodloužil do vlastní stě náš obránce. Poté se hrál většinou bojovný fotbal mezi oběma vápny. Na jedné straně domácí hráč trefil břevno, u nás jsme se dostávali k vápnu, ale finální fáze chyběla. Bojovný zápas pokračoval i ve druhé půli, když z počátku jsme zatlačili soupeře na vlastní půlku, ale dlouho bez vyložené šance. Tu největší v podobě samostatného úniku však trefujeme jen tyč. Na druhé straně pak domácí udeřili, když jejich hráč proměnil nesmyslně nařízenou penaltu. Pak se snažíme posílit útok, ale bez vážnější akce, pak se neprosazují ani domácí při některých brejkových situacích. I přes prohru děkujeme hráčům za snahu a nasazení, rodičům za podporu a dopravu.