OP starší přípravka                                        14.4.2019

Jarní start starší přípravky v Hronově

TJ Velichovky – Loko Meziměstí  10:2 (4:2)

Po zimní přestávce jsme zajížděli na první jarní turnaj do Hronova. V chladném počasí jsme nejprve dostali za soupeře Meziměstí, a proti nejvzdálenějšímu týmu okresu jsme zachytili začátek a brzy vstřelili první gól. Na pěkně připraveném trávníku jsme chtěli co nejvíce kombinovat a přihrávat si. Zejména ve druhé půli jsme se prosazovali střelecky a bojovnému soupeři vstřelili hned deset branek

TJ Velichovky – AFK Hronov 3:4 (2:2)

Další zápas nás čekal domácí tým. Věděli jsme o šikovném domácím hráči, který si rozumí s míčem, a většina nebezpečných akcí šla přes něj. Bohužel v tomto zápase jsme se potýkali se špatnou střeleckou formou a na gól jsme potřebovali mnoho střel. To soupeř byl efektivnější a většinu svých akcí zakončil přesně.

TJ Velichovky – Sokol Provodov Hvězdy 3:3 (2:1), pen. 2:4

V závěrečné, utkání proti silnému Provodovu se hrál vyrovnaný, svižný fotbal z obou stran. Hra se přelévala ze strany na stranu, a hrálo se ve velkém nasazení, když se jednalo pro oba týmy o poslední zápas. Bohužel od druhého zápasu jsme se potýkali s proměňováním vyložených šancí, a nejinak tomu bylo i teď, kdy jsme nechali vyniknout dobře chytajícího brankáře soupeře.  V závěru jsme navíc přišli o těsný náskok, a tak se kopaly ještě penalty. Soupeř byl stoprocentní, nám se ze čtyř penalt podařilo přesně zamířit jen dvakrát. Přesto na začátek jarní sezony jsme neodehráli špatné zápasy a dětem je třeba poděkovat, jak se s tím dnes poprali. Věřím, že na příštím turnaji naše výkony budeme zlepšovat. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu.