OP starší přípravka                                        28.4.2019

Starší přípravka bojovala v Zábrodí

TJ Velichovky – Velká Jesenice / Zábrodí  2:2 (0:1), pen. 2:5

Dnes jsme zajížděli do Zábrodí. Velice těžký terén předurčoval, že se bude spíše bojovat než hrát fotbal a to platilo od první minuty. Za chladného počasí se hrál vyrovnaný bojovný fotbal s minimem šancí. Náš soupeř si na začátku druhé půle vypracoval dvougólový náskok, ale ten jsme ještě stačili stáhnout a zápas se rozhodoval v penaltách, kde byli střelci soupeře úspěšnější.

TJ Velichovky – Nové Město nad Metují B  3:2 (1:0)

Druhý zápas nás čekal kvalitní soupeř, s kterým jsme hráli minulý týden. Opět to byl spíše boj, s těžkým povrchem jsme se ale vypořádali o něco lépe a po většinu zápasu jsme byli o něco lepší, ale dali jsme jen dva góly, další šance pochytal dobře chytající brankář soupeře. Až v závěru nás soupeřovi hráči zatlačili a během pár chvil třikrát orazítkovali konstrukci naši branky, ale přesto dokázali i vyrovnat.  Naštěstí krátce po vyrovnávací brance střílíme vítězný gól, na který už soupeř nenašel odpověď

TJ Velichovky – Sokol Provodov  4:0 (1:0)

V posledním utkání jsme potvrdili stoupající výkonnost, a k bojovnosti a zodpovědnosti v zadních řadách přidávali i některé fotbalové akce. Trpělivým výkonem jsme postupně nastříleli čtyři branky a nad snaživým soupeřem zvítězit.  Dneska jsme se poměrně dobře sžili s těžkým povrchem a je potřeba výkon ocenit. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu.