Starší žáci – Okresní přebor               4.5. 2019

Starší žáci prohráli v Č. Meziříčí

FC České Meziříčí - TJ Velichovky 5:0 (3:0)

Po čtrnácti dnech jsme nastoupili k dalšímu zápasu v Českém Meziříčí. Po opatrném a vyrovnaném úvodu postupně domácí tým převzal aktivitu, do sedla je posadila vedoucí branka z penalty. Snažíme se o odpověď, ale když už se dostaneme za obranu domácích, tak buď promeškáme vhodný moment, nebo volíme špatné řešení. Domácí měli v týmu velice kvalitní osu, na které stavějí svojí hru, a ti ještě do poločasu nám dávají dvě branky. Po pauze se sice náš výkon o něco zlepší, přidáváme na nasazení a chvílemi dokážeme hrát vyrovnaně, ale poté zase domácí kontrolují vývoj hry a přidávají nám ještě dvě branky.  Dnes to byl jeden z horších výkon, zejména v první půli jsme byli ustrašení a báli se hrát. Věřím, že do příštího zápasu nastoupíme v lepším rozpoložení a poprat se o co nejlepší výsledek. Děkujeme rodičům za dopravu a podporu.