Muži – Okresní přebor                       4 5. 2019

Áčko padlo s Babím

TJ Velichovky – SK Babí 0:2 (0:1)

ŽK: 0:2

rozhodčí: Bárta

Sestava:

Velichovky:

Hasník – Vencl, Mich. Novotný, Bureš /K/, Špaček (66. Runkas) – Jelínek, Munzar,  Emlar, Karel – Vít (67. Dyrc), Németh

Za chladného počasí nastoupili naši hráči k dalšímu zápasu opět na hřišti v Dolanech proti Babí. Zápas byl velmi opatrný, oba týmy se snažily hrát pozorně z obrany, a soupeře nepouštěly do šancí. První ohrožení branky přišlo po rychlé akci Velichovek, ale Vít zakončoval jen do brankáře. Na druhé straně se osmělili hosté po rychlém brejku zakončoval hostující útočník těsně vedle. Na druhé straně po centru Jelínka mířil těsně vedle Németh. Oba týmy se snažily držet míč a hrát po zemi, hrálo se v tempu, ale korektně s minimem faulů. V 36. minutě však vystihl hostující útočník malou domů a přeloboval vyběhnuvšího Hasníka.  Úvod druhé půle vyšel dobře soupeři, když z první akce se míč dostal přímo k noze volného hráče, který míč poslal přesně k tyči. Poté se silně rozpršelo, což ztížilo hru. Šance přece jen přišly, ale Dyrc ani Emlar zblízka na gólmana nevyzráli.  I soupeř měl pár možnost, jak zvýšit náskok, ale jeho střely se neujaly. Babí si tak svůj náskok bezpečně pohlídalo a zvítězilo.