OP starší přípravka                                        5.5.2019

Starší přípravka zajížděla do České Skalice

TJ Velichovky – RSCM Rozkoš 7:6 (5:2)

Za chladného počasí jsme zajížděli do České Skalice k dalšímu turnaji. Na pěkném hřišti to však díky nepříznivému větru nebylo nic příjemného, a tak jsme se museli i tímto faktem stejně jako ostatní vypořádat. Na úvod nás čekal domácí tým, který je velice silný a výsledky mluví za vše. Brzy dostáváme dva rychlé góly a vypadá to, že favorit nás bez problému porazí. Jenže potom jsme začali trestat soupeřovi chyby a ještě do poločasu skóre otočili. Za velkého odhodlání našich hráčů pokračujeme v bojovném výkonu  i ve druhé půli, soupeř sice stahuje náš náskok až na jeden gól, ale to dokážeme udržet. Velice cenné vítězství nad tímto soupeřem.

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují šneci 2:5 (2:2)

Ve druhém zápase se nám opět nedaří chytnout tempo zápasu a prohráváme o dva góly. Opět bojovný fotbal s bojovným soupeřem, dokážeme do poločasu stáhnout manko, ale poměrně laciné góly nás zase sráží. Nedaří se nám ani kombinace, běžíme hlavou proti zdi, nejsme trpělivý si šanci připravit.

TJ Velichovky – TJ Velké Poříčí 2:8 (1:5)

Poslední zápas byl těžký po fyzické stránce, turnaj byl náročný, neměli jsme tolik široký kádr jako minule, a síly ubývaly rychleji. Bohužel směrem dozadu jsme nebyli důslední a zodpovědní jako před týdnem a tak soupeř nám dva snadno branky. My se na gól nadřeme a snažíme se vše tlačit silou. Dneska po slibním začátku byly výkony kolísavé, musíme se vrátit k zodpovědné a trpělivé hře z minulého týdne, aby se to projevilo i na výsledku. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu.