Muži – Okresní přebor                       8. 5. 2019

Nepovedený zápas áčka se Zábrodím

TJ Velichovky – Sokol Zábrodí  0:1 ( 0:1 )

rozhodčí: Bareš

Sestava:

Velichovky:

Hasník – Vencl, Bureš, Mich. Novotný, Bém (46: Petr) – Runkas, Karel, Jelínek, Emlar /K/. , - Mar. Novotný (87. Dočekal), Németh

Pravděpodobné poslední zápas v dolanském azylu se našemu týmu nepovedl. Utkání ovlivněno i nepříjemným větrem pro oba týmy znemožňovalo kombinační hru, a tak se spíše bojovalo. První šanci měli hosté, po závaru před brankou zachránilo náš tým břevno. Naši hráči sice častěji drželi míč na kopačkách, ale chyběla přesné a včasné zakončení nebo přesná finální přihrávka. O osudu zápasu tak rozhodl rohový kop, kdy po nedorozumění a s pomocí větru skončil míč v naší síti. Hosté tak udrželi do kabin těsný náskok. Druhý poločas se hosté nikam nehnali, bránili svůj těsný náskok. Naši hráči sice dokázali soupeře zamknout na vlastní polovinu, ale tato územní převaha končila převážně na velkém vápně. Pozorně bránící hosté se snažili jednoduchou hrou držet míč co nejdál od branky, což se jim dařilo, a našim hráčům se nepovedl najít recept, jak překonat pozornou obranu hostí. Nešlo to ani kombinačně, ani po standartních situacích, zejména rohové kopy, které jsme si v závěru vypracovali. Zábrodí tak svůj těsný náskok uhájilo.