Muži – Okresní přebor                       11. 5. 2019

Áčko přišlo o výhru pět minut před koncem

Sokol Mezilesí - TJ Velichovky 1:1 (0:1)

Branka: 43. Németh

ŽK: 0:1

rozhodčí: Franěk

Sestava:

Velichovky:

Hasník - Kašpar, Runkas /K/, Mich. Novotný, Špaček – Vencl, Jelínek, Munzar, Karel – Németh, Vít

V dnešním zápase na Mezilesi jsme přijeli v dosti okleštěné sestavě, přesto odehráli kvalitní zápas a jen pár minut nás dělilo od tří bodů. Zápas byl opatrný, dlouho se čekalo na šanci. Blízko gólu byli domací, po akci zprávě strany trefil domácí hráč zblízka jen břevno. Hosté to zkoušeli spíše po zemi, ale dlouho se nemohli dostat do šance, i přes některé slibně náznaky. Blízko gólu byl Jelínek, po jehož pohotově střele, vyrazil domácí brankář míč na roh. Velichovky se přece jen dočkaly, za obranou domácích se ocitl Karel a ten naservíroval míč před prázdnou brankou pro Németha. Do poločasu se již nic podstatního nestalo. Fyzicky náročný zápas pokračoval i ve druhé půli. Po  vyrovnaném úvodu domácí zatlačili naše hráče do obrany, ale nakopávané míče do našeho vápna neznamenaly žádné šance. Pak měli dobrou pasáž zase hosté, ale náskok se jim nepodařilo zvýšit. Nejprve to z úhlu zkoušel Munzar, nadvakrát neuspěl ani Karel a poté neuspěl ani Nemeth. V závěru tak přišel trest. Po nepříliš povedeném odkopu domácí vyrovnávají na konečných 1:1.