OP starší přípravka                                        12.5.2019

Starší přípravka se představila v Novém Městě

TJ Velichovky – Loko Meziměstí 2:0 (1:0)

Dnes jsme se představili v Novém Městě nad Metují na dalším turnaji. První zápas nás čekalo Meziměstí, velice nevyzpytatelný tým. Kromě soupeře jsme se však museli vypořádat i s větrem a rovněž získali první zkušenost s „umělkou“. I přes tyto fakty jsme se v tom zápase dokázali prezentovat dobrým kolektivním výkonem, byli jsme o něco lepší, a zodpovědným výkonem dotáhli zápas do vítězného konce.

TJ Velichovky – MFK Nové Město n. M.  5:10 (1:5)

Druhé utkání nás čekal domácí tým, s kterým jsme už na jaře dva zápasy odehráli. Bohužel v tomto zápase jsme nehráli tak zodpovědně jako v tom prvním, soupeři jsme nabídli hodně prostoru ke gólům. Domácí toho využili a dokázali si vybudovat až čtyřgólový náskok. Byl to poměrně bezstarostný otevřený zápas nahoru a dolu. Zkraje druhé půle se nám brzy náskok soupeře podařil smazat. Jenže otevřené dveře do naší obrany pokračovaly, a na další góly už jsme nenašli odpověď.

TJ Velichovky – Sokol Provodov Hvězdy  2:5 (0:0)

Poslední zápas nás čekal velice silný tým z Provodova, což nás hodně prověřilo. Po velice otevřené hře ve druhém zápase jsme museli zase začít se zodpovědnou hrou odzadu. Zápas tak byl velice opatrný a moc šancí nepřicházelo. Poločas tak byl bezgólový. Druhá půle už byla jiná. Nevyšel nám začátek, kdy dostáváme gól přímo z rohového kopu. I v tomto zápase však dokážeme smazat manko dvou gólů, ale druhý náskok soupeře už nestihneme zareagovat..I přes některé nepovedené okamžiky  děkujeme dětem za bojovnost v tomto nevlídném počasí a rodičům za pomoc při dopravě a podporu.