Starší žáci – Okresní přebor               12. 5.  2019

Krutá porážka v Polici

Spartak Police nad Metují – TJ Velichovky 6:0 (3:0)

V dalším kole zajíždíme do Police. Na kvalitním trávníku měli od začátku domácí hráči převahu, a brzy ji potvrdili vedoucí brankou. I přes trvalou převahu domácích, hrajeme poměrně dobře organizovaně a zodpovědně a nepouštíme domácí do šancí. Ti mají v kádru pár fyzických i fotbalově vyspělých hráčů, kteří umí „udělat“ zápas. Což se potvrdilo i dnes. Do poločasu inkasujeme ještě dvakrát. Směrem dopředu jsme se moc neosmělili, a tak je v půlce zápasu stav 3:0 pro domácí. Ve druhé půli však více než vyrovnáváme hru, hrajeme velice kvalitních dvacet pět minut, kdy si vypracujeme i některé slibné příležitosti, ale chybělo gólové koření. Konečně odhazujeme různou nervozitu a strach, hrajeme hodně otevřené utkání. Dovolíme si hrát jeden na jednoho, dovolíme si kombinovat. Domácí hráči nám střílí sice opět tři góly, a tak se rodí vysoká a pro nás krutá výhra domácích. Naši hráči se však nemusí stydět, proti fyzicky vyspělým hráčům domácích odehráli kvalitní a náročné utkání, a tak si kluci zaslouží pochvalu. Děkujeme rodičům za dopravu a podporu.