OP starší přípravka                                        19.5.2019

Starší přípravka hrála doma

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují  6:6 (2:4), pen. 4:3

Dnes nám los přiřknul dva nejlepší týmy v soutěži, přesto jsme šli do domácího turnaje odhodlaní předvést co nejlepší výkon. Na úvod nás čekal tým z Police, a již podle vyspělosti fyzické, to vypadalo, že to bude hodně těžký zápas. Soupeř potvrzoval svoji kvalitu a během zápasu dokázal držet náskok. Kluci však bojovali, a manko dokázali postupně umazávat, až ke konci se nám podařilo vyrovnat. V penaltách náš brankář předvedl dva pěkné zákroky, čímž jsme dokázali uspět.

TJ Velichovky – RSCM Rozkoš  3:4 (1:3)

Druhý zápas nás čekal nejlepší tým soutěže, a nutno dodat, že oprávněně. Soupeř byl velice fotbalový. Sice měl malý počet hráčů, ale ukazoval svoje kvality. Sice jsme konečně vstřelili první gól, ale hosté dokázali odpovědět. Dokázali si vypracovat hodně střel, a některé se ujaly. My jsme ve druhé půli dokázali se dostat na kontaktní gól, ale ani po velké šanci v závěru už nedokázali srovnat.

TJ Velichovky – SK Babí  6:0 (3:0)

Třetí  zápas nás čekal rozdílný soupeř, který nebyl tak urostlý, ale snažil se proti nám převést to nejlepší. Dlouho se mu to dařilo, neboť se nám nedařil dát uklidňující první gól, a soupeř hrozil. Postupně času jsme s vedoucím gólem dokázali hru uklidnit, předvedli nějaké pohledné akce a v každém poločase dali po třech gólech. Dnešní turnaj se dá hodnotit poměrně kladně, přesto je stále na čem pracovat. Děkujeme dětem za výkony a rodičům za podporu.