Starší žáci – Okresní přebor               19.5. 2019

Starší žáci po týdnu opět s Policí

TJ Velichovky - Spartak Police nad Metují 0:0, pen. 2:3

Dnes jsme se představili na domácím hřišti a našim soupeřem byl velice silný tým z Police. Po týdnu tak přišla odveta. Věděli jsme, že soupeř bude mít díky většině hráčů jak fyzickou, tak herní vyspělost, přesto jsme chtěli navázat na slibný výkon z minulého zápasu, zejména ve druhé půli.  První poločas se nám však tolik nedařil, byli jsme ustrašení a nebyli schopni kloudné akce. Nedařilo se nám držet míč na útočné půlce, a tak obrana musela být stále ve střehu. Soupeř měl více možností ke gólu, ale podržel nás brankář nebo pomohla obrana. Až druhý poločas byl z naší strany lepší, a měli i gólové šance. Ty jsme však neproměnili. Fyzicky náročný zápas mohl soupeř zlomit přísně nařízenou penaltou, kterou však jejich elitní hráč neproměnil. To nás trochu nakoplo, a vycítili šanci. Hra se více než vyrovnala, a blíže gólu jsme byli my. Největší šance přišla v závěru, kdy jsme si aktivitou vynutili fauly v blízkosti vápna. Po jednom z nich trefujeme břevno. Zápas tak dospěl do penalt, kde soupeř proměnil o jednu více. Přesto hráčům pochvala za odpracovaný zápas, věřím, že nám dodá potřebné sebevědomí. Děkujeme rodičům za podporu.