Muži – Okresní přebor                       19. 5. 2019

Áčko prohrálo se Stárkovem

TJ Velichovky – Sokol Stárkov  0:2 ( 0:1 )

ŽK: 2:2

rozhodčí: Bárta

Sestava:

Velichovky:

Hasník – Kašpar, Runkas /K/, Mich. Novotný, Dočekal (46. Bém) – Jelínek, Karel, Németh, Vencl – Vít (61. Mar. Novotný), Dyrc

Návrat na domácí hřiště se domácím hráčům nepovedl. Po čtyřech utkání v dolanském azylu (děkujeme Dolanům za dobrý servis při zajištění zápasů) se naši hráči konečně představili konečně doma. Začátek zápasu vypadal slibně. Domácí tým měl mírnou převahu, dostal se do slibných šancí, ale nedokázal to vyjádřit brankově. Šance Dyrce, Víta či Karla volaly po gólech. Postupem času však soupeř převzal taktovku a začal hrozit. Důrazný, rychlý přístup nám dělal problémy a šikovní mladíci ze Stárkova začali zatápět. Po jedné střele zazvonilo břevno naší branky.  Postupem času se však naši hráči z tlaku vymanili a srovnali hru. Velkou šanci měl Németh, když postupoval sám na brankáře hostí, po kličce však si přišlápl míč a z gólové šance nic nevytěžil. Jak se má sehrát rychlý brejk ukázal Stárkov dvě minuty před odchodem do kabin, rychlá akce z pravé strany a přesná nahrávka na volného hráče, který neměl problém otevřít skóre. Ani druhý poločas nezačal pro domácí dobře, dlouho je svazovala nepřesnost, rychlejší, agresivnější hosté byli u míče rychleji a hrozili z brejků. Pak zase se dostali do hry i domácí, ale střely Dyrce ani Vencla se neujaly. Když se domácí nadechovali k tlaku, přišla nepřesná malá domů, čehož využil hostující útočník a rozvlnil síť za Hasníkem podruhé. Na to už domácí nenašli recept a hosté si svoje vedení pohlídali až do konce.