Muži – Okresní přebor                       25.5. 2019

Starší žáci bojovali s Rasoškami

TJ Velichovky – TJ Rasošky 0:0 pen. 2:0

Dnešní zápas nám určil za soupeře Rasošky, které přijely v okleštěné sestavě. Od úvodu jsme chtěli hrát aktivně, a krátce po úvodním hvizdu jsme měli první šanci, ale jakoby jsme dokumentovali naše trápení, které nás bude provázet v zakončení. Soupeř hrozil díky fyzicky urostlým hráčům, kteří několikrát zaměstnali naši obranu a brankáře. Větší šance byli však na naší straně, ale hosty držel výborně chytající brankář. Zajímavý fotbal pokračoval i po změně stran, oba týmy zahrávali několik rohů, ale na branku se čekalo a čekalo. Nejblíže jsme byli my, ale hosty zachránilo břevno. A když jsme nedali ani gólovku na konci zápasu, šlo se do penalt. Tam jsme tentokrát byli úspěšnější my, zatímco soupeř nedal ani jednu. Jsem rád, že jsme pokračovali ve výkonech, které mají stoupající tendenci, ale trápíme se v zakončení. Přesto kluci zápas odmakali a je třeba je pochválit.   Děkujeme rodičům za podporu.