OP starší přípravka                                        26.5.2019

Starší přípravka hrála doma

TJ Velichovky – RMSK Rozkoš 1:7 (1:4)

Dnes nás čekal opět domácí turnaji s kvalitními soupeři. Na začátek jsme dostali stejně jako před týdnem RMSK Rozkoš, s kterými jsme na jaře hráli pěkně zápasy. Bohužel dnes nás turnaj nepostihl v ideální formě a trápili jsme se. Brzy jsme dostali laciný gól a dlouho se nám nedařilo odpovídat. Sem tam nějaká kombinace byla slibná, ale málo pohybu bez míče vedlo k tomu, že jsme nebyli nebezpeční. Kvalitní tým z Č. Skalice předváděl hezký fotbal a zaslouženě zvítězil.

TJ Velichovky – AFK Hronov 6:6 (2:4), pen. 2:4

V druhém zápase nás čekal Hronov, o kterém víme,že má v týmu velmi schopného hráče, který dokáže nastřílet hodně gólů. To se potvrdilo i dnes a většinu gól nám nastřílel právě on. Naši kluci však ukázali charakter. Že když po celý zápas prohrávají, nevzdají se, a dokázali manko dorovnat na divokou remízu 6:6. V penaltách byl však úspěšnější soupeř.

TJ Velichovky – Sokol Velká Jesenice/ Zábrodí 1:6 (1:3)

Poslední zápas už byl náročný vzhledem k počasí ubývaly rychle síly. Sice jsme vedli, ale náskok ještě do poločasu ztratili. Přesto jsme byli odhodlaní se poprat o výsledek, ale začátek poločasu dostáváme dva rychlé góly a i přes některé šance už nedokážeme trochu korigovat. Dnes i bez některých tradičních hráčů jsme moc nedařilo, přesto se kluci snažili, samozřejmě i chybovali, ale na další turnaj se snad lépe připravíme dobře. Děkujeme rodičům za podporu.