Starší žáci– Okresní přebor                4 5. 2019

Statečný boj starších žáků

TJ Velichovky   - FC České Meziříčí 1:2 (0:0)

V dohrávaném utkání jsme hostili kvalitní tým z Českého Meziříčí, který se prezentuje kvalitním fotbalem. Hrálo se oboustranné kvalitní utkání se šancemi na obou stranách, ale dlouho se čekalo na gól. Naše šance skončily díky slabým střelám u brankáře nebo mířily mimo branku. To hosté dvakrát orazítkovali tyč. Náročný zápas po fyzické stránce pokračoval i po změně stran, na gól se čekalo poměrně dlouho. Nakonec jsme se jako první dočkali my, a konečně prolomili střelecké trápení. Vedoucí nás gól nás povzbudil, že tým makal a snažil se ubránit a ubojovat cennou výhru, ale přišel závěrečný tlak soupeře, který jsme neustáli. Nejprve přišlo vyrovnání po dorážce, a krátce na to a chvíli před koncem krutý vítězný gól, na kterou jsme nenašli odpověď. Přesto hráči zaslouží pochvalu za odmakaný zápas a musíme se připravit na následující. Děkujeme rodičům za podporu.