Starší žáci – Okresní přebor               1. 6. 2019

Starší žáci nestačili na Babí

TJ Velichovky – SK Babí 1:3 ( 1:1 )

Do zápasu jsme chtěli navázat na poslední zlepšující výkony, bohužel dnes i díky velkému oslabení jsme neuspěli. Navíc se nám v průběhu zápasu zranili dva hráči, kteří to odehráli i se zdravotními problémy. Po úvodních šancí na obou stranách šli do vedení hosté, když po centru z levé strany propadl míč do malého vápna, kde se nejlépe orientoval hostující hráč. Náš bojovný výkon byl okořeněn gólem z přímého kopu, který znamenal poločasový stav 1:1, Druhý poločas byl ve znamení prvního, jen lehce nebezpečnější byli hosté, ale skóre se dlouho neměnilo.  O výsledku tak rozhodly až povedené rychlé protiútoky hostů, kteří tím stvrdili své vítězství. Bohužel se nám utkání dnes tolik nepovedlo, tak jak jsme si představovali, přesto kluci zaslouží poděkování, jak se snažili uhrát co nejlepší výsledek. Děkujeme rodičům za podporu.