OP starší přípravka                                        2.6.2019

Starší přípravka zajížděla do Police

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují želvy  1:3 (1:2)

Dnes nás čekal turnaj v Polici, kde jsme se utkali s oběma domácími týmy. Na kvalitně připraveném hřišti v úmorném vedru se hrál vyrovnaný zápas. Domácí tým těch fyzicky vyspělejších hráčů si vypracoval dvougólový náskok, který jsme dokázali snížit. Vyrovnaný zápas i po změně stran v tempu, gól však dali jen domácí, a tak vyhráli

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují šneci 2:2 (1:2), pen. 2:3

Ve druhém zápase nás čekal druhý domácí tým. Opět vyrovnaný zajímavý fotbal z obou stran. Šancí bylo méně, ale každý tým se dokázal dvakrát prosadit. Po remíze v hrací době se kopaly penalty, kde se nám moc nevedlo, proměnili jsme jen dvě, soupeř tři, a tak bylo o jeden gól šťastnější.

TJ Velichovky – TJ Velké Poříčí  3:2 (2:1)

V závěrečné, utkání proti Velkému Poříčí jsme chtěli konečně zvítězit. Hned od úvodu jsme si vytvářeli tlak a šance, soupeře jsme přikurtovali na vlastní polovinu a ten se více mémě jen bránil. Bohužel dát gól byl problém, z mnoha šancí v první půli jsme dali jen dva. Zatímco soupeř proměnil snad jediný útok. Druhý poločas podobný scénář, opět se trápíme v koncovce, nakonec však vítězný gól střílíme my. Dnešní turnaj s kvalitními soupeři byl náročný, zejména díky počasí, ale kluci to odmakali a zaslouží pochvalu. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu.