Muži – Okresní přebor                       2 6. 2019

V Jesenici se nám vůbec nedařilo

Sokol Velká Jesenice - TJ Velichovky 6:0 (3:0)

Branka:

ŽK: 2:1

rozhodčí: Bareš

Sestava:

Velichovky:

Hasník –Vencl, Mich. Novotný, Bureš,  Špaček - Dyrc, Jelínek /68. Bém), Karel, Runkas /K/ – Vít (24. Petr) Németh

Nepříliš povedené utkání odehráli naši hráči ve Velké Jesenici. Za úmorného vedra na jaře neporazeni domácí ukázali, jak se hraje v laufu.  O osudu zápasu prakticky rozhodly dva slepené góly mezi 10. a 11. minutou, kdy domácí hráč přesnou střelou k tyči otevřel skóre a krátce na to domácí využili špatné rozehrávky. Velichovky se poprvé osmělily až po 20. minutách, kdy prověřil domácího brankáře Németh. Těsně před pauzou chytil gólovku domácí útočníka tváří v tvář Hasník. Ale ani už nestačil na hlavičku po rohovém kopu na zadní tyč. Domácí pak ve druhé půli přidali čtvrtou branku po dalším rychlém výpadku do otevřené obrany. S chutí hrající domácí pak přidávají další gól a od další pohromy nás zachránila tyč. Pak už domácí další šanci do otevřené obrany využívají a uštědřuji nám těžký debakl. Závěrečná desetiminutovka se spíše už dohrává a vysvobozením je až závěrečný  hvizd sudího.