Muži – Okresní přebor                       16 8.2019

 

Vážení fotbaloví fanoušci našich barev, jak jistě víte, nový ročník klepe na dveře a i během krátké letní přestávky se udály v našem oddíle některé změny, se kterými Vás seznámíme v tomto článku.

 Hlavní změnou je trenérský post, kdy pro přetrvávající zdravotní potíže musel přerušit svou činnost Tomáš Paleček, a tak byl k týmu angažován bývalý hráč a trenér našich barev pan Martin Knap. Jeho asistentem se stal Roman Bém. Tomášovi Palečkovi děkujeme za velice kvalitní práci v minulých letech, přejeme brzké uzdravení, které by mohlo pomoci k jeho případnému návratu do činnosti oddílu.

Po skončení loňské sezony oznámil konec zkušený stoper David Bureš, jenž se vrátil do Smiřic, které se budou chtít jistě stabilizovat po loňském pádu z I. B. třídy do okresního přeboru Hradecka.  Do svého nového bydliště Miletína zamířil Patrik Vencl a prosadit se v Jaroměři pokusí opět Mario Németh. Na poslední chvíli tým opustil i Pavel Mareček, jenž se chce více věnovat práci delegáta a zamířil do Červeného Kostelce, kde tamní B tým hraje své domácí zápasy v dopoledních hodinách.

V kolonce příchody můžeme zaznamenat prozatím před prvním zápasem se Stárkovem tři jména. Z týmu Jiskra Kuks přichází záložník David Otava a po delší odmlce i Jaroslav Čapek. Novou tváří je i Lukáš Vrátný, jehož posledním klubem byla Svídnice na Chrudimsku.

 Přejme tak naším novým hráčům, ať se jim ve Velichovkách líbí a daří a celému týmu, aby se jim vyhýbala zranění a nemoci a mohli absolvovat zápasy a tréninkové jednotky v co největším počtu. Jediné tak budou schopni se poměřit se všemi účastníky a navázat tak na výbornou práci Tomáše Palečka, pod kterým se tým zabydlel v první polovině tabulky.  Zázemí a zejména nedávno zrekonstruovaná hrací plocha, která je i přes letní měsíce ve výborném stavu by měla mít dostatečnou motivací pro to, aby se celý tým předváděl odpovídající výkony a fungoval jako jeden tým, který bude bavit diváky, kteří ocení jejich výkony, i když se zrovna dařit nebude.