Jiskra Martínkovice - TJ Velichovky 2:2 (1:1)

rozhodčí: Bareš

Sestava:

Velichovky:

Hasník –Špaček, Emlar /K/, Mich. Novotný,  Petr  –Karel, Mar. Novotný, Jelínek, Dočekal (57. Čapek)  – Otava (81. Bém), Vrátný

Velichovky zajížděly na půdu Martínkovic v nekompletní sestavě. V úvodu zápasu byly více na balonu Velichovky, ale do velkých šancí se nedostávaly, chyběla tomu přesnost v rozehrávce a vyhovět si v kombinaci. Domácí hrozili jen z dlouhých nákopů, s kterými měli velichovští obránci místy problémy, neboť bránili proti přímému slunci.  Ve. 27 minutě se domácí obránce nedohodl s brankařem, balon se dostal k Martinu Karlovi a ten zakončoval do prázdné branky a poslal Velichovky do vedení 1:0. Po tomto vstřeleném gólu přišla na Velichovky deka a přestaly hrát, chyběl pohyb, kombinace a k tomu se přidaly ještě zbytečné fauly. Domácí stříleli téměř z každých pozic, ale většina střel šla nad branku nebo je Hasník bez problému chytil.  Ve 39. .minutě zahrávaly Martínkovice standartní situaci, kterou proměnil špatně pokrytý domácí útočník hlavou do branky. Před poločasovou přestávkou se Velichovky dostaly do slibné situace, kdy po kombinaci ve středu hřiště se dostal Karel do situace 1 na 1 proti gólmanovi, ale balon si ve finální fázi ukopl a nezakončil. Po změně stran v úvodu 2. poločasu zůstaly Velichovky asi ještě v kabině, hra byla nepřesná, nefungoval střed hřiště, nebyly schopní podržet balon a kombinovat. A tak domácí byly nebezpečnější - v 70. minutě se po našem pokusu o útok se míč dostal obránci Martinkovic, jenž našel dlouhým nákopem útočníka a ten po levé straně utekl a zakončil k tyči.

Za 3 minuty  Velichovky odpověděly, ve vápně domácích důrazný Čapek vystihl rozehrávku Martínkovic a dorazil balon do branky a vyrovnává na 2:2. Od této doby byly Velichovky lepším týmem, snažily se strnout vítězství na svoji stranu, chodily do přečíslení 4 na 2, ale jak to tak bývá, nedokázaly těchto situací využít. V poslední 5 minutovce zahrávaly 2.rohové kopy, kde chyběl důraz v zakončení a ani přímý kop Jelínka z 88. minuty neskončil v brance. Vezeme tedy remízu 2:2.