Mladší žáci – Okresní přebor                         4.9. 2019

Premiéra mladších žáků

AFK Hronov - TJ Velichovky 3:1 ( 2:0 )

Dnes nás čekal první zápas v sezóně, ale i na větším hřišti. Byli jsme zvědaví, jak si kluci ze starší přípravky poradí na větším hřišti proti domácím, kde někteří jejich hráči už s tímto hřištěm mají nějaké zkušenosti. Prakticky jsme do zápasu bez přípravy, neboť ihned po příjezdu jsme šli hrát. Naštěstí se to na klucích nepodepsalo a od začátku hráli nebojácně a byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Domácí však v první půli vstřelili dva góly a vedli. Kluci však nic nevzdali a snažili se o kontaktní gól, ale zakončení se nám dnes nedařilo. Druhý poločas podobný scénář, hra vyrovnaná, domácí sice dvakrát nastřelili tyč, ale pak nakonec třetí gól vstřelili. V závěru se nám však po pěkně akci podařilo konečně překonat dobře chytajícího brankáře, ale na více už jsme se nemohli. Dnešní zápas nám však ukázal hodně užitečného, co nás letos čeká, a ikdyž to nebude jednoduché, ale věřím, že další zápas bude zase lepší. Byly vidět ještě návyky z malého hřiště, které budeme muset odstranit a naučit se využívat větší hřiště. Kluci však dnes zaslouží pochvalu, děkujeme rodičům za podporu a dopravu v tento nepohodlném termínu ve všední den.