OP mladší žáci                                               7.9.2019

Snaživý výkon mladších žáků

SK Babí - TJ Velichovky 4:0 (2:0)

V krátkém sledu hrajeme další zápas, kdy pět potkáváme tým, který již má na menším hřišti něco odehraného.  Soupeř byl o něco fyzicky urostlejší, ale náš výkon nebyl špatný. Začátek sice patřil soupeři, kdy byl lepší, a dal dva góly. Jenže postupem času se hra vyrovnává, vypracujeme si pár šancí nebo zakončujeme, ale dobře chytající brankář drží naše konto na  nule. Podobný vývoj hry přichází ve druhé půli, našim hráčům nechybí nasazení, ale stále se a budeme sžívat s větším hřištěm. Střídáme lepší momenty s horšími, ty horší konči dvěma inkasovanými góly.  Přesto se nevzdáváme a snažíme se alespoň o čestný úspěch. V závěru nás však domácí zatlačí, ale ten tlak přečkáváme bez úhony.  I přes nepříznivý výsledek děkuji hráčům za odpracovaný zápas, tak jak to bývá střídají se zápase dobré monety s horšími, věřím, že když budeme trpěliví a pracovat, tak přijdou i lepší výsledky. Nyní je však prvořadé připravit kluky na větší hřiště, využívat většího prostoru a držet se určitých principů hry na tomto hřišti, které se musíme naučit.      Děkujeme rodičům za dopravu a podporu.