Mladší žáci – Okresní přebor                         12.9. 2019

Česká Skalice nad naše síly

TJ Velichovky – Rozkoš Česká Skalice 1:7 ( 0:4 )

K dalšímu zapasu k nám přijela silná Česká Skalice. Za ideálního počasí pro fotbal nám soupeř ukázal svoji kvalitu a po celý zápas měl navrh. Přesto naší kluci se snažili, první poločas sice byl trochu ospalý z naší strany, ale taky jsme dokázali zahrozit vepředu. Bohužel jsme dostali góly po střelách z dálky, kde má náš brankář výškový handicap a střely pod břevno prostě chytit zatím nemůže. Druhá půlka byla z naší strany o něco lepší, dlouho jsme se drželi bez inkasovaneho gólů, navíc konečně po delším půstu jeden šťasný gól vstřelili. Závěr se nám však moc nepovedl, kdy dostáváme góly, z predbrankoveho prostoru, kde byl soupeř důraznější. Po vzájemné dohodě necháme děti zakopat si i penalty, na což je soupeř zvyklí z krajské soutěže. Další zápas na větším hřišti, další zkušenosti, zkoušíme různé a některé i nové posty, na které si musíme po přechodu ze starší přípravky zvykat. Bude to chvíli trvat, než se přizpůsobime a získáme návyky, proto žádáme o trpělivost a výsledky v této fazi pro nás nejsou prioritní. Zaměřujeme se na herní rozestavení na tomto hřišti. Děkujeme rodičům za podporu.