Mladší žáci – Okresní přebor                         15. 9. 2019

Premierová výhra mladších žáků

TJ Velichovky – Loko Meziměstí 11:1 ( 4:1 )

Dneska jsme se potkali se soupeřem, který stejně jako náš tým sbírá první zkušenosti na větším hřišti, což se ve hře projevilo, a oba týmy mohly myslet i na dobrý výsledek. Začátek zápasu jsme však nezachytili, a soupeř jako první vstřelil gól. Dlouho jsme se proti zahuštěnému středu hřiště nemohli prosadit. Postupem času i díky chybám v soupeřovi obraně se prosazujeme a otáčíme vývoj zápasu. Ve druhé půli, už hrajeme s větší chutí, a spouštíme kanonádu, kdy většinou každý útok končí v brance, i když někdy to bylo za přispění individuálních chyb hostí. Výsledek je sice jednoznačný, ale stále je co zlepšovat. Ten přechod bude chvíli trvat, dnešní výhra je spíše dobrou motivací do další práce. Pozitivem je, i že branky se rozdělily na více hráčů. Dětem děkujeme za dnešní výkon a rodičům za podporu.