Muži – Okresní přebor                       22.9. 2019

Starší žáci porazili Polici

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují 5:0 ( 1:0 )

Dneska jsme chtěli navázat na minulý týden, kdy jsme podali zodpovědný týmový výkon. Po vzájemné dohodě se soupeřem jsme se dohodili, že utkání odehrajeme na „velkém“ hřišti, což se ukázal pro všechny jako dobrý tah, bez ohledu na výsledek. Po vyrovnaném úvodu, kdy se hrálo bez šancí, jsme se dostali šťastně do vedení, kdy si hostující bek srazil střelu našeho hráče do branky. Přestože jsme hráli na celé hřiště, zprvu tam bylo hodně nepřesností a hraní na pětníku. Postupem času se výkon zlepšoval jak nás, tak soupeře, ale gól v první půli již nepadl. Na začátku druhé půli střílíme druhý gól, na který menší vzrůstem brankář soupeře nemohl dosáhnout. Tento gól, jako by nás uklidnil, a začali jsme hrát s chutí a poměrně dobře i kombinovat. Postupem času přidáváme ještě tři góly po pěkných akcích. Soupeř byl také blízko gólu po standardní situaci, ale dobře kopnutý trestňák mířil těsně vedle. Dnešní zápas přinesl novou zkušenost pro všechny přítomné, lépe jsme se s tím popasovali my, měli jsme i o něco fyzicky vyspělejší tým a na soupeřovi straně bylo vidět, že už ke konci ti mladší mají problém udržet tempo. Nicméně i oni se s velkým hřištěm popasovali dobře a přispěli k dobrému zápasu. Nicméně makáme dál, stále je na čem pracovat, přesto hráči zaslouží poděkování.     Děkujeme rodičům za podporu.