Muži – Okresní přebor                       22. 9. 2019

Z Kostelce se vracíme s nepořízenou

TJ Červený Kostelec B - TJ Velichovky 3:2 (3:2)

Branky: 26. Karel, 32. vlastní

ŽK:1:1

rozhodčí: Buchta

Sestava:

Velichovky:

Hasník –Špaček, Rejchrt, Mich. Novorný, Runkas -  Dočekal ( 50. Vrátný), Jelínek, Otava,  Mar. Novotný (71. Vít) – Dyrc, Karel

Těžký zápas čekal naše hráče na hřišti Červeného Kostelce. Ten využil posil A týmu, a na hře domácích to bylo zřejmě znát. Navíc si domácí hráči brzy vypracovali dvoubrankový náskok a vypadalo to, že nakročili dobře za třemi body. Hosty to však nepoložilo a dokázali odpovědět. Nejprve si míč na střelu navedl Martin Karel a přesnou střelou k tyči snížil. Vyrovnání “zařídil” zkušený domácí stoper Havlíček, kdy jeho malá domů skončila v síti. Obrat mohl dokonat Karel, ale jeho střelu brankář vytěsnil na tyč. Kvalitní zápas pokračoval a další slovo měl domácí tým, kdy jejich hráč přeběhl s míčem více než polovinu hřiště a překonal našeho brankáře. Na tuto trefu již nikdo nenavázal a poločas skončil těsným vedením domácích. S cílem zvrátit nepříznivý stav šli do druhé půle hosté, a začali aktivněji. Za zmínku stojí střela Mar. Novotného, která orazítkovala břevno. Bohužel postupem času se domácí vymanili, vyrovnali hru a začali znovu hrozit. Jenže jejich šance gólem neskončily, atak se do konce zápasu hrálo o body. Jenže závěrečný tlak našich hráčů se nekonal, nedařilo se kombinovat a ani dlouhé nákopy nedokázali najít adresáta. Posílení domácí tak si připsali všechny body.