Muži – Okresní přebor                       26 9. 2019

Starší žáci ve Velké Jesenici vítězně

Sokol Velká Jesenice / Sokol Zábrodí - TJ Velichovky  1:5 (0:4)

V dalším zápase jsme zajížděli na hřiště Velké Jesenice, která je v souklubí se Zábrodím, s kterým jsme zahajovali letošní sezonu. Již dle prvního utkání bylo vidět, že fyzická převaha je na naší straně, a i díky tomu a potřebným zkušenostem jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Od začátku jsme se stěhovali před domácí branku, ale na gól jsme si počkali až po nenápadné střele, která by skončila nejspíše vedle, ale nešťastný zákrok domácího brankáře znamenal míč v síti. Snažili jsme se i nadále kombinovat a trpělivou hrou si vypracovat šance. Střídali jsme lepší momenty s horšími, ale do poločasu jsme ještě tři branky přidali. Domácí mohli v závěru snížit z penalty, ale tu po ruce naeho hráče neproměnili, neboť domácí hráč branku těsně minul. Ve druhé půli jsme chtěli držet míč, hrát po stranách, a připravit si šance, ale náš výkon byl spíše pod známkou gólového náskoku profesorský, začali jsme chybovat a soupeři po chybně v defenzivě, korigovat. Na tento gól však brzy odpovídáme a utkání dotáhneme bez do vítězného konce.  Děkujeme hráčům za výkon a rodičům za podporu a dopravu.