Mladší žáci – Okresní přebor                         29. 9.  2019

Bojovný zápas v Polici

Spartak Police nad Metují – TJ Velichovky 0:2 (0:1)

V dalším kole zajíždíme do Police.  Po náročném programu v minulých týdnech jsme odehráli další zápas v Polici, proti domácímu týmu, který je v podobné situaci, kdy se většina hráčů seznamuje s velkým hřištěm. Dal se tak očekávat vyrovnaný zápas, což se ukázalo. Začátek zápasu patřil nám, hráli jsme na útočné polovině a ze dvou vypracovaných šancí jsme jednu dokázali proměnit.   Postupem času se hra vyrovnala, domácí přidali a v závěru první půle nás tlačili do našeho vápna, ale branku se jim nepodařilo vstřelit. Podobný průběh nabídl i druhý poločas, začátek jsme opět chytili a vstřelili jsme druhou branku. Pak zase přidali domácí, ale ani ve druhé půli jsme neinkasovali, ikdyž v závěru měli domácí slušný tlak. Dnes to byl bojovný zápas, oba týmy cítily šanci vyhrát a nikdo si nic nedaroval. Fotbalově to ještě nebylo ono, stále se učíme. Domácí mladíci ukázali větší šikovnost s míčem, ale nedařilo se jim pžesn zakončovat, Dětem děkujeme za výkon a nasazení a rodičům za podporu a dopravu.