Muži – Okresní přebor                       28. 9. 2019

Áčko nestačilo na Zábrodí

TJ Velichovky – Sokol Zábrodí 1:2 ( 0:1 )

Branka: 58. Dyrc

ŽK: 2:2

rozhodčí: Ježek

Sestava:

Velichovky:

Hasník –  Runkas, Bém, Rejchrt, Špaček ( 72. Mar. Novotný)– Karel, Jelínek /K/, Vrátný (87. Čapek), Dyrc – Otava, Munzar (46. Vít)

Do Velichovek zajíždědo doposud neporažené Zábrodí, které patří k největšímu překvapení soutěže. Nicméně kádr posílilo výrazně, a tak při pohledu na soupisku není náhoda, že okukuje nejvyšší příčky v tabulce. Navíc ve třetí minutě Zábrodí se ujímá vedení, kdy za přispění domácho hráče otvírá skóre hostujicí útočník. Poté se hra odehrává převážně mezi vápny, pokusy domácích hráčů však psotrádají přesnost, a tak hosté drží svůj hubený náskok. Hra je velmi nepřesná, a tak se nic zajímavého neděje. Až v závěru první půle si hosté vynutili tlak, do vápna létá několik nebezpečných balónu a Hasník dvěmi zákroky drží svůj tým ve hře o body.  Úvod druhé půle vyšel lépe domácím, po centru Jelínka a přiťuknutí Víta vyrovnal Dyrc. Jenže od té doby opět hosté přidali, domácí hráči se utápěli v nepřesnostech a do šance se nedostali. Zhruba čtvrt hodiny před koncem po centru do vápna hned domácí hráči a Hasník odvraceli gólvou šanci. Aktivita hostí vyvrcholila sedm minut před koncem, kdy z dálky se trefil hostující hráč a poslal hosty do vedení, Na tento moment už domácí neměli čas ani sílu, a tak v bojovném zápase poprvé doma padli.