starší žáci – Okresní přebor                5.10. 2019

Špatný nástup do zápasu rozhodl

Česká Meziříčí - TJ Velichovky 4:0 ( 4:0 )

V těžkých podmínkách jsme nastoupili do dalšího zápasu. Vinou stálého deště se utkání posunulo na vedlejší tréninkové hřiště, které je sice menší ale s tímto faktorem jsme se dlouho nemohli srovnat. Podepsal se pod to nástup, který jsme měli otřesný a to rozhodlo zápas. Sešla se kombinace špatného terénu, individuálních chyb těch zkušenějších hráčů a nedůslednost a po deseti minutách to bylo 3:0 pro domácí. Další kapka hořkosti přišla, kdy se nám zranil brankář a to někteří další hráči hráli se zdravotními indispozicemi a najednou se to celé sesypalo. Naštěstí jsme se z toho trochu otřepali a vyrovnali hru. Náznaky šancí nebo nepřesné zakončení nám však nedovolilo snížit stav. Šance měli i domácí, ale také je neproměnily. Druhý poločas se i přes naši mírnou aktivitu více méně dohrával, byl to spíše bahenní souboj a hrálo se spíše mezi oběma šestnáctkami. V závěru si ještě vynutili tlak domácí, ale další branku už nevstřelili. Bohužel jsme se s terénem seznamovali příliš dlouho, a díky špatnému začátku odjíždíme s prázdnou. Přesto alespoň za druhý odmakaný poločas hráče můžeme chválit. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu.