Mladší žáci– Okresní přebor              6 10. 2019

Mladší žáci se představili doma

TJ Velichovky – Sokol Provodov 6:1 (3:0)

Dneska jsme odehráli zápas s Provodovem, se kterým jsme odehráli několik zajímavých zápasů v mladších kategoriích, a tak jsme byli zvědavi, jak si dneska zahrajeme na větším hřišti. Dal se tak čekal vyrovnaný zápas vzhledem ke zkušenostem s tímto hřištěm. Od začátku jsme však tahali za delší konec provazu, využívali jsme křídelních prostorů a v první půli vstřelili tři pěkné branky. Snaživý soupeř občas vyzkoušel z větší dálky pozornost našeho brankáře, ale žádná střela nebyla tak nebezpečná, aby se ujala. Opět jsme se snažili měnit posty, aby si kluci zkusili více postů, což se relativně dařilo. Oba týmy se snažily hrát po zemi a kombinačně, a tak byl k vidění pohledný fotbal z obou stran. Ve druhé půli jsme se dokázali rovněž třikrát porsadit, ať po chybách v obraně soupeře nebo vypracované šanci. Soupeři se podařilo snížit až v závěru po pěkně zahraném rohu. Výhra je určitě motivace a povzbuzení do další práce, ještě nás čekají další silní soupeři, kteří mají už něco odehráno. Děkujeme dětem za předvedený zápas a  rodičům za podporu.