Muži – Okresní přebor                       20. 10. 2019

Jediná branka rozhodla

Sokol Velká Jesenice - TJ Velichovky 1:0 (1:0)

ŽK: 3:2

rozhodčí: Bareš

Sestava:

Velichovky:

Hasník –Špaček, Rejchrt, Kučera, Runkas -  Dočekal ( 80. Bém), Jelínek (87. J. Šubrt), Otava,  Mar. Novotný – Vít (65. Petr), Karel

Před tradičně početným publikem se naši hráči představili na hřišti silné Velké Jesenice. Po úvodní aktivitě domácího týmu se hra vyrovnala a hrálo se poměrně ve velkém tempu, ale většinou jen mezi vápny. Nebezpečnější však byli domácí, kteří nastřelili břevno a pak musel zachraňovat Hasník. Na druhé straně zahrozil z přímého kopu Otava, ale rozvlnil jen boční síť.  Utkání zdobilo nasazení, bojovnost a díky ní naši hráči drželi po první půli bezbrankový stav. Podobný vývoj zápasu probíhal i po změně stran. Domácí byli sice nebezpečnější, ale ošemetné situace v našem vápně končili u Hasníka. Nakonec ani hostujicí brankář však nezabránil situaci ze 62. minuty, kdy po centru z pravé strany hlavičkoval domácí útočník přesně do horního rohu. Závěr utkání ve snaze vyrovnat byl nervózní, trochu se přiostřilo, domácí měli některé brejky k rozhodnutí zápasu, ale ty nevyužily. Hosté si však moc šancí nevypracovali, a tak odjíždíme po bojovném výkonu s prázdnou.