Starší žáci – Okresní přebor               26. 10.  2019

Bojovný zápas v Polici

Spartak Police nad Metují – TJ Velichovky 1:0 (1:0)

V dalším kole zajíždíme do Police. Začátek zápasu je z naší strany dobrý, daří se nám držet míč a kombinovat, ale pořádně nevystřelíme. Domácí hrozí převážně z rychlých brejků, ale ty dokážeme odvracet. Postupem času se hra vyrovnává, postrádáme přesnost v kombinaci, a nedokážeme se prosadit proti domácí spolehlivé obraně. Zhruba v polovině prvního poločasu se domácí ujímají vedení a my musíme dobývat defenzivu domácích. Ti však hrají spolehlivě a zodpovědně, nedaří se nám najít žádný recept. Podobný vývoj pokračuje i po změně stran, nasazení obou týmů je poměrně velké, je to boj o každý metr hřiště. Vyložených šancí minimum, domácí sice trefují břevno, ale postupem času se schyluje náš závěrečný nápor. Nejprve však trefujeme tyč a poté ani ze závěrečných rohů a závarů nedokážeme dostat míč do sítě a tak jedinou trefou zápase prohráváme.  Hráčům přesto děkujeme za výkon a nasazení a rodičům za podporu a dopravu.