Mladší žáci – Okresní přebor                         27. 10. 2019

Statečný boj mladších žáků

TJ Velichovky – SK Babí 2:3 ( 1:3 )

Podruhé v sezoně jsme se střetli se soupeřem z Babí, o kterém jsme věděli z prvního zápasu, že disponuje fyzicky vyspělejším týmem, přesto jsme chtěli udělat další pokrok a odehrát s ním vyrovnanější partii a navázat na poslední zápasy. Zprvu jsme však měli jakoby ze soupeře obavy a brzy jsme po nedůrazu u naší branky dostali první gól. Dneska to byl z obou stran spíše boj, moc pohledných akcí nebylo k dispozici, postupem času se hrálo ve středu hřiště s občasnými náznaky šancí před oběma brankami. Škoda, že jsme si v závěru první půle dali nešťastný vlastní gól, přesto nás to nepoložilo a ve druhé půli zabojovali. Odměnou byl v závěru kontaktní gól, ale nutno dodat, že soupeř měl před tím ještě další šance, které však neproměnil. I přes prohru děkujeme dětem za snahu a nasazení a rodičům za podporu.