Starší žáci – Okresní přebor               28.10. 2019

Domácí prohra

TJ Velichovky – SK České Meziříčí 1:3 ( 1:3 )

Dnes nás čekalo nejsilnější mužstvo v soutěži, České Meziříčí, které prokázalo svoji kvalitu, když zápas byl po většinu zápasu vyrovnaný. Poměrně brzy jsme se dostali do vedení, ale soupeř dokázal odpovědět poměrně lacinými góly. Nejprve se prosadil dorážkou po rohovém kopu a pak jsme mu nepovedeným kopem připravili míč na střelbu z dobré pozice. Hrál se spíše bojovný zápas, plné nasazení a osobních soubojů, už z předchozích zápasů tam dokázalo oboustranně k různým poznámkám a komentářům mezi některými hráči, a tak to bylo více o bojovnosti než o fotbalu.  V závěru první půle přichází další nešťastný okamžik, když našemu hráči se odrazí od země míč do ruky a je z toho penalta. Tu soupeř proměňuje. Do druhé půli chceme s výsledkem něco udělat, chvílemi máme mírnou převahu, pak zase hosté vyrovnají hru a spíše se bojuje. Hosté však náskok z první půle uhájili i v té druhé, kdy se skóre nezměnilo, a tak vítězí.  I přes prohru pochvala pro hráče za výkon, když na něčem stále musíme pracovat.  Rodičům děkujeme za podporu.