Příprava A týmu s rezervou Dvora

TJ Velichovky – TJ Dvůr Králové nad Labem B  3:3 (1:2)

Branky: Vrátný,  Dyrc, Špaček

rozhodčí: Havrda

K přípravnému utkání na novo sezonu jsme si pozvali B tým Dvora Králové, s kterým jsme odehráli v poměrně kombinované sestavě kvalitní zápas. Za úmorného vedra se hrál zajímavý zápas, dvorští mladíci ukázali, že jsou na tom dobře fyzicky i fotbalově a svým rychlým přechodem nám dělali problémy. Přesto se jako první prosadil domácí Vrátný. Vedení však dlouho nevydrželo a brzy vyrovnal spolehlivý střelec M. Otradovský. Když to vypadalo, že první půle skončí nerozhodně, Dvoráci pak předvedli další rychlý výpad a vzali si vedení na svoji stranu. Kvalitní podívaná pokračovala i po změně stran. Hosté nám pak odskočili na dvoubrankový rozdíl, když všechny překvapil hostující mladík, když jeho centr z pravé strany zapadl do branky. Domácí nesložili zbraně a v závěrečné dvacetiminutovce manko dorovnali. Nejprve snížil z penalty Dyrc a po rohovém kopu se prosadil Špaček. Oba týmy měly možnost vstřelit gól, zatímco domácí trefili ještě dvakrát tyč, hostující hráči si nedokázali nejednou prosadit tváří v tvář domácímu brankáři. Proto utkání skončilo nerozhodně. I v tomto tropickém počasí předvedli oba týmy kvalitní fotbal, zejména na rychlé přechodové akce šikovných mladých Dvoráků byla radost pohledět, Soupeři přejeme, aby podobným fotbalem se prezentoval v sezoně a bavil nejen své diváky.