Mladší žáci – Okresní přebor                         30.8. 2020

Výsledkově úspěšný start mladších žáků

Slovan Broumov - TJ Velichovky 2:6 ( 0:3 )

Dnes nás na úvod sezony čekala cesta do dalekého Broumova. Očekával jsem, že soupeř bude zdatný v práci s míčem a v pohybu, což se ukázalo. Kluci však dneska zabojovali, a i když ne všechno řešili správně, tak střelecká efektivita nám pomohla k vybudování si solidního náskoku. Domácí se snažili o kombinační hru i za nepříznivého stavu, v jednu chvíli dlouho drželi míč, idkyž se nedostali do vyložené šance, ale to nás stálo síly, nedařilo se udržet míč a prostřídat. I druhý poločas byl podobný prvnímu, soupeř sice hrál, ale aktivita končila na hranici vápna a nebo si se střelami poradil dnes spolehlivý brankář. Na druhé straně jsme nemilosrdní, když trestáme každou šanci. Soupeř se pak sice dočkal zasloužené gólové odměny, ale výhru dneska bereme my. Bylo znát, že jsme hráli zápas po delší době,  nerozehranost byla znát na obou týmech, ale kluci to dneska odmakali, idkyž to bylo náročné. Za to bych jim chtěl poděkovat, ale práce nás čeká hodně. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu do dalekého Broumova.