Mladší žáci – Okresní přebor                         13. 9. 2020

Mladší žáci prohráli

SK Babí / Sokol Zábrodí - TJ Velichovky 5:2 (0:1)

Od začátku zápasu se stěhujeme na polovinu soupeře, kde ho přikováme k vlastní brance. Aktivita směrem dopředu byla značná, dařilo se nám dostat i do koncovky, ale už od začátku jsme se potýkali s koncovkou. Střel jsme vyslali poměrně dost, ale některé mimo nebo do dobře chytajícího brankáře. Domácí v první půli hrozili sporadicky, ale z mnoha šancí jsme dali jen jeden gól. I po změně stran se hrálo výhradně podle našeho týmu, ale se šancemi nakládáme stejně jako v polovině první. Soupeř vycítí šanci a srovnává. Postupně sice náš tlak opadá, ale i tak si vytváříme dostatek střel. Jenže gól střílí soupeř po naší chybě. Když se nám přece jen podaří snížit na 3:2 a cítíme šanci na závěrečný tlak, soupeř už do otevřené obrany přidává ještě dva góly a vítězí. Dneska se nám nedařilo v koncovce, což rozhodlo, věříme, že to do dalšího zápasu zlepšíme a nastřílíme více než dvě branky. Děkujeme hráčům za výkon a nasazení a rodičům za podporu a dopravu.