Mladší dorost – Krajský přebor ml. dorostu             4.10. 2020

Mladší dorost vrátil soupeři porážku

FK Jaroměř/TJ Velichovky – MFK Nové Město nad Metují 6:2 (3:0)

Druhý odvetný zápas, celkově již devátý, čekalo společné družstvo dorostu v dalším kole. Utkali jsme se s týmem Nového Města nad Metují, kde jsme zahajovali sezónu. Důležitým momentem byl začátek zápasu, kdy jsme si při první návštěvě pokutového území soupeře vybojovali penaltu, kterou proměňuje Skalický. Dobrý vstup podtrhl druhým gólem Formánek. Přesto, že jsme si brzy vypracovali uklidňující náskok, hra byla z obou stran rozháraná, chyběla přesnost. Až zhruba od druhé poloviny prvního poločasu snesl výkon přísnější měřítko, kdy byly k vidění dobré fotbalové pasáže, kterou podtrhl po rohovém kopu gólem Skalický. Druhý poločas začal opět dobře, dvěma góly se prosadil Hepnar a další šance zůstaly nevyužity. Potom přišel zřejmě pod výrazným náskokem herní útlum, obrana byla otevřena a soupeř dvěma góly snížil. Výhru ještě pojistil po pěkně přihrávce za obranu Hepnar a zrodil se výsledek 6:2. Kaňkou byla dvě nezaviněná zranění našich hráčů, věříme a přejeme brzké uzdravení.