Muži – Pohár předsedy OFS Náchod                       29. 5. 2021

Smolná prohra áčka s Velkou Jesenicí

TJ Velichovky – TJ Sokol Velká Jesenice 1:2 (0:1)

Branky: 81. Hykš – 22. Vít, 89. Vít

Sestava TJ Velichovky: Hasník – Špaček (46. Filip), Pácalt, Hořínek (46. Novotný Mi.), Karel – Dyrc (60. Vrátný), Jelínek, Rejchrt, Hanusík (46. Hykš), Németh (60. Petr) – Emlar L. (60. Vít)

Jiří Lebedinský, trenér TJ Velichovky: Jsem moc rád, že jsme po půl roce odehráli zápas s kvalitním soupeřem. První poločas byl plný nepřesností z obou stran s naší mírnou herní převahou, kdy jsme nedali 2 velké šance a vzápětí jsme po naší veliké chybě při rozehrávce inkasovali úvodní gól, který nás po zbytek poločasu poznamenal.

Druhý poločas jsme již byli herně jednoznačně lepším týmem, hosté pouze odkopávali míče, které jsme bez problémů sbírali, ale s koncovkou jsme byli dnes bohužel na štíru. Když se nám podařilo přece jen vyrovnat 10. minut před koncem, věřil jsem, že zvrátíme výsledek na naši stranu. To se bohužel nestalo a minutu před koncem jsme bohužel inkasovali po individuální akci nejlepšího hráče hostí Jakuba Víta.

Hráčům děkuji, i přes prohru za dnešní výkon a nasazení.

Rozhodčí: Mareček, Havrda, Bidereman