Okresní přebor Trutnovska                                        17.4.2022

Starší žáci se představili v Poříčí

FK Poříčí u Trutnova- TJ Velichovky 5:0 (1:0)

Dnes jsme se představili na hřišti v Poříčí, kde jsme sehráli dvojzápas s domácím celkem. Věděli jsme o síle soupeře, byli jsme si vědomi, že to je asi fyzicky nejvyspělejší tým v soutěži, čehož dokáže využít, což se i dnes bohužel podařilo. Chtěli jsme podat dnes zodpovědný poctivý výkon, znepříjemnit na velkém hřišti domácím jejích hru a eliminovat jejich sílu. Kluci však jen nebránili, vyráželi do několika kontrů a několik z nich zavánělo gólem. Bohužel zakončení z dobrých pozic se nám nedařilo. Soupeř byl efektivní a v první půli vstřelil dva góly. I přesto jsme to nechtěli zabalit a ve druhé půli vrátit do zápasu, jenže když netrefíme ani prázdnou bránu, tak hold gól dát prostě nemůžeme. Soupeř byl efektivní a přidal další tři poměrně laciné góly, které pak zamávají s psychikou. Utkání se pak už víceméně dohrává.

FK Poříčí u Trutnova- TJ Velichovky 1:0 (1:0)

Po kruté vysoké porážce jsme si museli trochu srovnat hlavy a odehrát druhý zápas se ctí, jenže jsme nezvládli začátek zápasu a soupeře pouštíme brzy do vedení. I přesto nejsme odevzdaní a jsme minimálně vyrovnaným soupeřem. Snažíme se kombinovat a dostávat ke střelám, jenže pokračujeme v naší střelecké (ne)efektivitě z minulého týdne, kdy jsme v koncovce žalostní a není nám přáno a nepomůže ani nějaká laciná branka z dorážky a podobně. Za výkon se však stydět nemusíme, je se od čeho odrazit, ale zápasy se rozhodují ve vápnech, a tam se nám zatím nedaří.

I tak klukům děkujeme za přístup k zápasu a rodičům děkujeme za dopravu a podporu.