Starší žáci – Okresní přebor               24. 4. 2022

Těsné porážky s Provodovem

TJ Velichovky – Sokol Provodov 2:3 (1:2)

Dnes jsme odehráli odložené zápasy proti Provodovu. Chtěli jsme se dostat z výsledkového útlumu, který nás provází delší dobu, když několik zápasů, které jsou herně vyrovnané, nedokážeme zvrátit na svoji stranu. Začátek zápasu celkem slušný, pěknou akcí se dostáváme do vedení. Jenže vlastní chybou lacino ztrácíme míč v blízkosti naší branky a soupeř toho využívá. Hra je vyrovnaná, šancí minimum na obou stranách, jenže soupeř využije volného prostou ve středu hřiště a obrací skóre. Druhý poločas z naší strany nebyl špatný, zaslouženě srovnáváme skóre. Když už to vypadalo na remízu. Po jednom obléhání kolem vápna nejsme dostatečně důrazní odehrát míč do bezpečí a soupeř střílí třetí gól, na který nejsme schopni reagovat.

TJ Velichovky – Sokol Provodov 1:2 (0:1)

Odveta přinesla vyrovnaný fotbal, oba týmy hrály dobře dozadu, nedařilo se kombinovat a hodně časů hra byla kouskovaná množstvím autům a dalším přerušením, a tak hra neměla spád a šancí minimum. Hosté však našli jedno okénko v naší defenzivě a střílí vedoucí branku. Po změně stran nejsme důrazní u naší branky, kdy dostáváme druhý gól. Přesto kluci bojují, dávají kontaktní gól, ženou se za vyrovnáním, ale ten útlum a psychika nás sráží po další těsné porážce hlouběji. Přesto děkujeme klukům za nasazení a přístup, snad brzy otočíme tento nepříznivý vývoj a začne se zase dařit.