Okresní přebor Trutnovska                                        30.4.2022

Starší žáci po týdnu s Provodovem

Sokol Provodov - TJ Velichovky 0:2 (0:1)

Po týdnu jsme se opět utkali s Provodovem, tentokrát u nich. Čekali jsme další vyrovnaný zápas a i přes těsné porážky v poslední době panovala nálada zlomit toto prokletí a po čase opět přivézt nějaký ten bod(y). Po vyrovnané seznamovací části jsme postupně přebrali aktivitu, a konečně se nám dařila hra po křídlech, odkud jsme byli nebezpeční. Bohužel některé šance útočníci neproměnili a někdy finální centr nenašel adresáta. Po bezbrankové první půli pokračoval podobný scénář i po změně stran, byli jsme nebezpečnější, ale vzadu jsme si museli dávat pozor na chybu. To jsme až na pár momentů zvládli, naštěstí domácí nás nepotrestali a sami v závěru po podobných rychlých akcích dvakrát konečně skórovali.

Sokol Provodov - TJ Velichovky 1:0 (1:0)

Druhý zápas už neměl takové tempo jako první, bohužel nám utekl začátek a dostáváme lacinou branku. Jakoby jsme byli uspokojeni prvním zápasem. Z různých faktorů nám chvíli trvalo, než se dostaneme do hry, není to taková aktivita jako v prvním zápase a tak poločas skončí těsným náskokem domácích, naštěstí pro nás velká šance v závěru domácích změnu stavu už nepřinesla.  Ve druhé půli přicházejí i šance na naší straně a to velké, jenže dokumentuje to, co nás provází jarní sezonu. Nutno dodat, že brankář domácích chytá velmi dobře, a bohužel jsme se o tom přesvědčili znovu.  I tak děkujeme klukům za nasazení a rodičům za dopravu a podporu.