Okresní přebor Trutnovska                                        11.5.2022

Starší žáci v Bílé Třemešné

Sokol Bílá Třemešná- TJ Velichovky 2:0 (2:0)

Do prvního zápasu jsme vstoupili hned z kabiny a úvod jsme tak doslova prospali. Brzy dostáváme dva rychlé góly a domácí tím určují ráz zápasu. Dlouho nám trvalo, než ten úvodní šok vstřebáme, ale postupem času začínáme vyrovnávat hru a začínáme si tvořit šance. Bohužel ty jsme nedaly a domácí si hlídali náskok. Ve snaze vrátit se do zápasu pokračujeme i ve druhé půli, ale i přes některé možnosti se nám gól i přes zajímavé příležitosti vstřelit nedaří.

Sokol Bílá Třemešná - TJ Velichovky 3:0 (2:0)

Druhý zápas je rovněž vyrovnaný, snažíme se kombinovat, některé pasáže jsou dobré, někdy se nám slibně rozvíjející akci nepodaří dotáhnout do konce díky zbrklé nebo nepřesné přihrávce. Domácí hrají přímočaře, jednoduše a to se jim vyplatí. Ikdyž k prvním gólům jim pomáháme sami individuální nezodpovědností. Ve druhé půle se snažíme snížit, držíme sice míč, ale kombinace je pomalá, domácí se stíhají vrátit a do plných už se hrálo hůře. Bohužel v koncovce jsme opět bezradní, nastřelená tyč a dobré zákroky gólmana byly proti.

I tak děkujeme klukům za snahu, rodičům za dopravu a podporu.