Okresní přebor Trutnovska                                        29.5.2022

Starší žáci v Rudníku

TJ Rudník / TJ Lánov - TJ Velichovky 3:1 (2:0)

Na pěkně připraveném hřišti jsme hráli další dva těžké zápasy. Po úvodní převaze domácích jsme srovnali hru a začali si vytvářet první možnosti a šance ke skórování. Bohužel jsme neuspěli a tak trestal soupeř. Domácí hráli směrem dopředu velice dobře, rychlé výpady nám dělaly velké problémy, některé jsme s námahou ubránili nebo je pochytal brankář. Přesto domácí vedli po první půli 2:0. Po změně stran se nám konečně podařilo snížit, jenže domácí rychle korigují a vedou zpět o dva góly. Poté ještě zahazují penaltu. Nám už se přes nějaké slibné akce nedaří alespň korigovat skóre, a tak domácí zaslouženě vítězí.

TJ Rudník - TJ Velichovky 1:2 (0:2)

Do druhého zápasu jsme se museli zaměřit na lepší bránění, protože útoky soupeře měly kvalitu v provedení, naštěstí v koncovce se jim tolik nedařilo. Věděli jsme však, že i my můžeme být nebezpeční, ale museli jsme taky zlepšit koncovku. Jenže zmar jsme ukázali, když přestřelujeme prázdnou branku. Naštěstí nás to nepoložilo, a pak dvěma góly pokládáme základ úspěchu. Ve druhé půli jsme čekali velký tlak domácích, ale dařilo se nám kontrolovat hru, a kromě jedné rychlé akce, která vedla ke snížení, jsme soupeře do vápna pouštěli minimálně a cenné vítězství v kvalitním oboustranném utkání uhájili.

Klukům děkujeme za nasazení a výkon, rodičům za dopravu a podporu.