Okresní přebor Trutnovska                                        5.6.2022

Starší žáci hráli v Poříčí

FK Poříčí u Trutnova- TJ Velichovky 2:0 (0:0)

Dnes jsme se představili na hřišti v Poříčí, kde jsme sehráli dvojzápas s domácím celkem. Věděli jsme o síle soupeře, především fyzické, a tak jsme věděli, že to dnes nebude nic lehkého. Přesto začátek nebyl špatný, hráli jsme na polovině soupeře, ale vytěžili jsme jen rohové kopy. Domácí se do hry dostávali pomalu, dlouho jsme je nepouštěli do žádné šance, a tak není divu, že poločas skončil smírně bez branek. Opatrný druhý poločas už nabídl dva góly, bohužel oba do naší sítě, a tak jsme s prvního zápasu odešli s prázdnou.

FK Poříčí u Trutnova- TJ Velichovky 1:2 (0:0)

Druhý zápas byl podobný tomu prvnímu, hodně bojovný, šancí málo. Vzadu jsme se snažili hrát obezřetně, ale i přesto domácí byli mírně nebezpečnější. Závěr byl takový rozkouskovaný, hra neměla spád.  Ve druhé půli opět taktická podívaná, bylo cítit, že vše může rozhodnout jediný gól. Utkání nebylo tolik fotbalové, spíše bojovné. Přesto se zhruba v polovině druhé půle ujímáme vedení.  Kluci cítí, že mohu zvítězit, a snaží se dobře bránit, nepouštět domácí do tlaku, ale pak jsme i trochu s přemotivovanosti neuhlídali jednu akci domácíc a nechali volného hráče, který proměnil svoji šanci.  Nesklopili jsme však hlavy a z jedné z posledních akcí zápasů po pěkné zpětné přihrávce a přesné střele překlápíme výhru na naší stranu. Klukům děkujeme za přístup k zápasu, ikdyž ne vše bylo dnes ideální a rodičům děkujeme za dopravu a podporu.