Mladší dorost – Krajský přebor                     3. 9. 2023

 

První prohra mladšího dorostu

 

FK Jaroměř / TJ Velichovky – FC Vrchlabí 2:5 (2:3)

 

Branky: Baudyš, Ngueyn

 

 

Třetí zápas dnes čekal náš spojený tým mladšího dorostu. Tentokrát se u nás představilo silné Vrchlabí, které zapsalo ve třech zápasech tři vítězství. I přesto jsme chtěli navázat na výhru v Polici a podat co nejlepší výkon.

            Vrchlabí však vstoupilo do zápasu sebevědomě a krátce po úvodním hvizdu po rohovém kopu vstřelili první gól. Postupem času jsme se dostali do hry a po dvou rychlých pěkných akcích jsme otočili skóre. Nejdříve se ujala pěkná rána Baudyše a obrat dovršil lobem Nguyen. Vrchlabí však brzy kontrolovalo vyrovnáním. Soupeř byl kvalitní, byl více na míči a snažil se o pěkný kombinační fotbal. Do poločasu vstřelil třetí gól a vzal si vedení zpět.

            Po změně stan jsme se nadále snažili vyrovnat silnému sokovi, hrál se fotbal ve velkém nasazení, Vrchlabí však bylo o něco lepší a po zásluze přidalo čtvrtý gól. Poté jsme měli dvě slibné možnosti snížit náskok, ale dvě zajímavé střely se neujaly. V závěrečné fázi zápasu si soupeř držel náskok, nepouštěl nás do tlaku, navíc mohl zvýšit, ale penalta zůstala nevyužita. Přesto ještě hosté v závěru přidali nakonec pátou branku a zaslouženě, i přes náš bojovný výkon, zaslouženě zvítězili.