Mladší dorost – Krajský přebor                     21. 10. 2023

 

Mladší dorost doma prohrál

 

FK Jaroměř / TJ Velichovky – SK Smiřice / FK Černilov 0:3 (0:1)

 

V dnešním utkání nás čekalo prakticky takové derby. Neboť za soupeře našeho souklubí byl rovněž společný tým Smiřic a Černilova.

            Od začátku se hrálo poměrně ve velkém nasazení z obou stran, hra se přelévala ze strany na stranu, oba týmy si vypracovaly pár možností ke vstřelení první branky, ale dlouho to bylo 0:0. Do vedení šli hosté, když se prosadili po rohovém kopu. S jednobrankovým vedením šli tak do kabin spokojenější.

            Úvod druhé půle nabídl tlak domácích, ale během pár minut dvakrát orazítkovali břevno. Zlomová se tak ukázala druhá branka hostí, která by jakoby vykolejila domácí ze slibného rozjezdu do druhé půle, když hostující hráč vstřelil gól z velké dálky, když zahrával trestný kop. I třetí branka hostí začala prakticky standartní situací, kdy hostující hráč poslal dlouhý aut do vápna, kde se prosadil jeho spoluhráč a zvýšil již na tříbrankový rozdíl. Domácí se sice snažili alespoň o čestný úspěch, šance na to byly, ale momentálně se nedaří, a tak nám nebyla přána ani jedna branka, která by zmírnila porážku.